Pokyny pro rezervaci a platby a nabídku morčátek naleznete na konci této stránky.

Podmínky prodeje

Než se rozhodnete rezervovat si u nás morčátko, přečtěte si pečlivě podmínky prodeje:

Morče je společenské zvíře. Pokud zatím žádné doma nemáte, pořiďte si rovnou dvě stejného pohlaví.

Základní informace o péči o morčátko najdete v sekci Rady pro začínající chovatele.

Naše morčátka jsou chována uvnitř v domě. Nejsou zvyklá na venkovní  podmínky. Pokud je budete chtít chovat venku, musíte je nejdříve nechat pomalu navyknout na život venku.

Dětem prodáváme zvířátka pouze se souhlasem rodičů!

Morčátka odcházejí do nového domova ve věku minimálně 4 týdny a při váze alespoň 250g, v dobrém zdravotním stavu a  ošetřena proti vnitřním i vnějším parazitům přípravkem Ivomec.

Přepravu zvířátka domů si zajišťuje kupující sám na své náklady. Osobní převzetí je možné v Prostějově nebo Olomouci, případně můžeme morčátko dopravit na výstavu, které se účastníme. Možné je využít služby privez-zvire.cz. V rámci této služby si kupující platí i pronájem přepravky (cca 50 Kč).

Cena morčátka se liší v závislosti na tom, zda se jedná o mazlíka nebo zvíře vhodné na výstavy a chov. Minimální cena je 500 Kč.

Pokud máte zájem o více informací o morčátku, podívejte se do sekce Odchovy.

Rezervace

Pokud jste se rozhodli, že si morčátko rezervujete, informace naleznete zde:

 

O svém zájmu o morčátko a pro potvrzení, že je pro Vás k dispozici, nám napište do kontaktního formuláře, případně se s námi domluvte přes zprávy na facebooku.

Morčátko si poté můžete rezervovat. Předběžná rezervace je platná 7 dní od naší domluvy. Pro potvrzení rezervace uhraďte rezervační poplatek ve výši 50% ceny morčátka na účet číslo  2113098074/2700 ( IBANCZ7927000000002113098074). Do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení. Pokud v 7-denní lhůtě neuhradíte 50% ceny morčátka, rezervace se ruší a morčátko je nabídnuto dalšímu zájemci. Rezervační poplatek je vratný pouze v případě, že ke zrušení rezervace dojde z naší strany.

(V případě plateb v cizí měně je k ceně morčátka připočítán poplatek banky za zahraniční transakci :-( Bohužel, dokud to banky nezruší, nemáme jinou možnost. )

Pokud je již Vámi vybrané zvířátko k odběru, rezervační poplatek je ve výši 100% ceny morčátka.

Zvířátka odesíláme k novým majitelům až po úhradě celkové dohodnuté ceny.

Fotky a zprávy o našich odchovancích jsou vždy vítány :-) 

Pro více informací nás kontaktujte.

Aktuálně hledá nový domov: