NOVINKY

 

PF 2020

31.12.2019

Krásný Nový rok všem, hodně radosti, štěstí a zdraví vám i vašim mazlíčkům ❤️

Dnes ráno porodila naše Krémka Diamant dva krásné sněhuláčky - vrh G. Bílý červenooký a bílý červenooký saténový sameček se mají čile k světu.

Sníh tady u nás zatím venku nepadal, ale doma už jednu sněhovou kuličku máme ❤️ Dnes se do naší chovné stanice narodila běloučká holčička Freya Una WillowTree (vrh F - matka Kalla Oloron Mown Hay - bílá T.O., otec Gimborn Diamant - krémový)

Náš chovný tým se rozrostl o tři členy. Přivezli jsme si dvě děvčata a jednoho Romea z CHS Mown Hay, za což paní Velnerové velice děkujeme a doufáme, že budeme úspěšně pokračovat v její započaté práci se světlými hladkými morčátky. Dovolte tedy, abychom vám je představili - Gimborn Diamant, Xolla Marca Mown Hay a Kalla Oloron Mown Hay.

Vrh E narozený 22.9. přestál nejhorší období. Bohužel jedno ze tří miminek, která přežila porod, zemřelo o dva dny později. V současné chvíli se plnému zdraví těší holčička Ester Una WillowTree a chlapeček Eliot Unue WillowTree. Máme z nich opravdu radost :-)

Máme vrh E

01.10.2019

Mezi všemi smutnými událostmi se naštěstí objevují i ty veselejší. Dne 22.9. se narodily naší prvorodičce Karolinne Diamant čtyři miminka. Bohužel jedno miminko nepřežilo porod a ostatní jsou hrozně maličká, ale držíme jim pěsti a hodně zdraví a lásky do života.

V sobotu 24.8.2019 nás ve věku 4,5 roku navždy opustila naše Lola. Nezapomeneme na tebe, zlatíčko.

Dnešním dnem máme taky své Déčko. A ne jen jedno. Máme přímo dvě. Úžasná saténová miminka od maminky Casablanca Nuova Mown Hay a tatínka Matěje z Borského údolí. Představujeme Vám Darcyho a Dinny :-)

Hlásíme narození vrhu C1. Chandellka počkala, až se vrátíme z dovolené a dnes ráno nám představila tyhle dva úžasňáky - Coco a Cacao 😍 (C1 - 3,1 O: Matěj z Borského údolí, M: Chandelle Ree Mown Hay Caviary ) Více info v sekci Odchovy.