NOVINKY

 

Po odstavu zůstávají v naší stanici samičky z posledních tří vrhů - Juliet Una, Chia Una a Isabo Una. No a společnost jim dělá nová krásná Enigma od Archiho 💗

Poděkování

12.05.2020

V posledních dnech jsem hodně komunikovala s budoucími majiteli našich tic taců a uvědomila jsem si jednu věc. Chovatel samozřejmě nemůže s jistotou vědět, jakou péči budou jeho odchovanci dostávat v novém domově, ale troufnu si říci, že bobánci od nás putují do hotových rájů 🐹❤️ Chtěla bych tímto poděkovat všem svým adoptivním rodinám, kde už...

Přivezli jsme si novou posilu chovu - Enigmu od Archiho. Vítej, beruško 💖

Posily do našeho chovu v podobě dvou krásných samiček z CHS Micky ze Slovenska zvládly přicestovat ještě před uzavřením společných hranic obou zemí. Za holky děkujeme, posíláme pozdravy do Martina a doufáme, že až ta všechna omezení pominou, potkáme se na některé z výstav.

Po delší pauze a po pár smutných událostech v naší stanici přišla nová naděje v podobě vrhu H. Samička Xolla Marca Mown Hay porodila 8.3. krásnou krémovou saténovou holčičku s porodní váhou 118g. Miminko se má čile k světu a doufáme, že tomu tak bude i nadále. Každým dnem také čekáme nadílku od Chandelle Ree Mown Hay. Těšíme se 💖...

PF 2020

31.12.2019

Krásný Nový rok všem, hodně radosti, štěstí a zdraví vám i vašim mazlíčkům ❤️

Dnes ráno porodila naše Krémka Diamant dva krásné sněhuláčky - vrh G. Bílý červenooký a bílý červenooký saténový sameček se mají čile k světu.

Sníh tady u nás zatím venku nepadal, ale doma už jednu sněhovou kuličku máme ❤️ Dnes se do naší chovné stanice narodila běloučká holčička Freya Una WillowTree (vrh F - matka Kalla Oloron Mown Hay - bílá T.O., otec Gimborn Diamant - krémový)

Náš chovný tým se rozrostl o tři členy. Přivezli jsme si dvě děvčata a jednoho Romea z CHS Mown Hay, za což paní Velnerové velice děkujeme a doufáme, že budeme úspěšně pokračovat v její započaté práci se světlými hladkými morčátky. Dovolte tedy, abychom vám je představili - Gimborn Diamant, Xolla Marca Mown Hay a Kalla Oloron Mown Hay.

Vrh E narozený 22.9. přestál nejhorší období. Bohužel jedno ze tří miminek, která přežila porod, zemřelo o dva dny později. V současné chvíli se plnému zdraví těší holčička Ester Una WillowTree a chlapeček Eliot Unue WillowTree. Máme z nich opravdu radost :-)