NOVINKY

 

Dnes odcestovali naši kluci z vrhu B1 do nového domova. Necestovali vůbec daleko, zůstávají v našem kraji. Přejeme jim hodně štěstí u nových majitelů a majitelům hodně radosti s Baileyim a Barleyim :-)

V sobotu 11.5. jsme se zúčastnily 12. Hanácké výstavy v Olomouci v KD Lola. Vzaly jsme s sebou naši sestavu Karolinne Diamant, Krémku Diamant, Xeroxe Diamant a Neonka Juráš. Stejně jako na předchozích výstavách, držíme úspěšnost na 50% :-D Z osmi posudků jsme si přivezli domů 4 CAC. Karolínka jich nasbírala již 5 a tudíž máme doma první námi...

Tak máme za sebou druhou výstavu! Tentokrát v Brně s posuzovali Denisou Vítkovou a Jiřím Kytnerem a přivezli jsme si 4x CAC - Karolinne Diamant 96 b a 96 b, Neon Juráš 96 b a Krémka Diamant 96 b.

Tak jak byl tento týden radostný díky novým přírůstkům z vrhu B1, tak je pro nás také velice smutným. Navždy nás opustila naše Hermelínka, miláček rodiny. Byla s námi necelých 8 let. Bude se nám mooooooc stýskat. Hermi, nezapomeneme na tebe.

Tak už je na světě druhý vrh naší stanice. Dva kluci a jedna holčička - Bailey, Barley a Brandywine. Děkujeme chovatelské stanici Mown Hay za položení krásného základu našim vlastním odchovům.

V sobotu 23.3.2019 jsme se zúčastnili XIX. výstavy morčat v Rychnově nad Kněžnou s pouzovateli Annou Prikrtovou a Andreou Kroftovou. Z našich posuzovaných miláčků si odvezli CAC Karolinne Diamant - 96,5 b a Neon Juráš 96 b a 96,5 b.

Tuto neděli přibyly do naší morčecí smečky dvě krásné dámy ze stanice Mown Hay. Nutno říci, že jejich cesta k nám byla více než dobrodružná. Cestovaly jsme (samé ženské) do Vrbátek z Pardubic přes Havlíčkův Brod (vyzvedávaly jsme tam ty holky, tak se nedivte proč zrovna tudy :-)) a počasí bylo, že by psa nevyhnal. Když se před námi...

Nabízíme k prodeji hladkou krémovou samičku z vrhu A1 jménem Alisha Una WillowTree, která se narodila 18.1.201.

Dnes byly konečně spuštěny webové stránky CHS WillowTree. První odchov už se pomalu bude chystat na odstav, a tak bylo třeba o nás dát vědět světu. Stránky sice ještě nejsou úplně dokončené, ale postupně pracujeme na jejich zdokonalování. Vítáme každý podnět :-)

Dnes se v naší chovatelské stanici narodila historicky první miminka. Maminka Chandelle Ree Mown Hay přivedla na svět tři krásné krémové holčičky. Více informací najdete v sekci Odchovy