NOVINKY

 

Máme vrh E

01.10.2019

Mezi všemi smutnými událostmi se naštěstí objevují i ty veselejší. Dne 22.9. se narodily naší prvorodičce Karolinne Diamant čtyři miminka. Bohužel jedno miminko nepřežilo porod a ostatní jsou hrozně maličká, ale držíme jim pěsti a hodně zdraví a lásky do života.

V sobotu 24.8.2019 nás ve věku 4,5 roku navždy opustila naše Lola. Nezapomeneme na tebe, zlatíčko.

Dnešním dnem máme taky své Déčko. A ne jen jedno. Máme přímo dvě. Úžasná saténová miminka od maminky Casablanca Nuova Mown Hay a tatínka Matěje z Borského údolí. Představujeme Vám Darcyho a Dinny :-)

Hlásíme narození vrhu C1. Chandellka počkala, až se vrátíme z dovolené a dnes ráno nám představila tyhle dva úžasňáky - Coco a Cacao 😍 (C1 - 3,1 O: Matěj z Borského údolí, M: Chandelle Ree Mown Hay Caviary ) Více info v sekci Odchovy.

Dnes odcestovali naši kluci z vrhu B1 do nového domova. Necestovali vůbec daleko, zůstávají v našem kraji. Přejeme jim hodně štěstí u nových majitelů a majitelům hodně radosti s Baileyim a Barleyim :-)

V sobotu 11.5. jsme se zúčastnily 12. Hanácké výstavy v Olomouci v KD Lola. Vzaly jsme s sebou naši sestavu Karolinne Diamant, Krémku Diamant, Xeroxe Diamant a Neonka Juráš. Stejně jako na předchozích výstavách, držíme úspěšnost na 50% :-D Z osmi posudků jsme si přivezli domů 4 CAC. Karolínka jich nasbírala již 5 a tudíž máme doma první námi...

Tak máme za sebou druhou výstavu! Tentokrát v Brně s posuzovali Denisou Vítkovou a Jiřím Kytnerem a přivezli jsme si 4x CAC - Karolinne Diamant 96 b a 96 b, Neon Juráš 96 b a Krémka Diamant 96 b.

Tak jak byl tento týden radostný díky novým přírůstkům z vrhu B1, tak je pro nás také velice smutným. Navždy nás opustila naše Hermelínka, miláček rodiny. Byla s námi necelých 8 let. Bude se nám mooooooc stýskat. Hermi, nezapomeneme na tebe.

Tak už je na světě druhý vrh naší stanice. Dva kluci a jedna holčička - Bailey, Barley a Brandywine. Děkujeme chovatelské stanici Mown Hay za položení krásného základu našim vlastním odchovům.