Pokyny pro rezervaci a platby

O svém zájmu o morčátko a pro potvrzení, že je pro Vás k dispozici, nám napište do kontaktního formuláře, případně se s námi domluvte přes zprávy na facebooku

Morčátko si poté můžete rezervovat. Předběžná rezervace je platná 7 dní od naší domluvy. Pro potvrzení rezervace uhraďte rezervační poplatek ve výši 50% ceny morčátka na účet číslo 2113098074/2700 ( IBANCZ7927000000002113098074). Do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení. Pokud v 7-denní lhůtě neuhradíte 50% ceny morčátka, rezervace se ruší a morčátko je nabídnuto dalšímu zájemci. Rezervační poplatek je vratný pouze v případě, že ke zrušení rezervace dojde z naší strany.

(V případě plateb v cizí měně je k ceně morčátka připočítán poplatek banky za zahraniční transakci :-( Bohužel, dokud to banky nezruší, což by snad mělo být koncem tohoto roku, nemáme jinou možnost. )

Pokud je již Vámi vybrané zvířátko k odběru, rezervační poplatek je ve výši 100% ceny morčátka.

Zvířátka odesíláme k novým majitelům až po úhradě celkové dohodnuté ceny.

Přepravu zvířátka domů si zajišťuje kupující sám na své náklady. Osobní převzetí je možné v Prostějově nebo Olomouci, případně můžeme morčátko dopravit na výstavu, které se účastníme. Možné je využít služby privez-zvire.cz. V rámci této služby si kupující platí i pronájem přepravky (cca 50 Kč).